نمایندگی سامسونگ

علت یخ نزدن فریزر سامسونگ

امروزه استفاده از فریزر برای ما اهمیت زیادی دارد چون مانع فاسد شدن مواد غذایی ما می شود مهمترین کار فریزر سامسونگ یخ زدن است و اگر این فرآیند مختل شود یخ زدگی مواد غذایی به درستی انجام نمی شود و این بسیار برای ما نا خوشایند است و بایستی علت یخ نزدن فریزر سامسونگ را بررسی کرد اگر فریزر شما به دمای مطلوب خود نرسیده و مواد غذایی را به خوبی منجمد نمی کند باید مشکل را بیابیم این مشکل می تواند بیانگر اختلال و خرابی فریزر شما باشد و باید راه حل های رفع آن را بررسی نمود.

اولین اقدام چک کردن کابل برق فریزر است و باید اطمینان حاصل کنید که برق رسانی به فریزر به درستی انجام می شود یکی دیگر از دلایل آن ممکن است جریان هوا در فریزر شما برقرار نباشد  بنابراین بهتر است حتما دمای اطراف فریزر سامسونگ را چک کنید.

طبق تحقیقات انجام شده دمای استاندارد یخچال بین 2 تا 5 درجه سانتیگراد و برای فریزر اعدادی بین -20 تا -17 تعریف شده است . از آنجایی که یخچال فریزر از تعداد وسیعی از قطعات مرتبط به هم تشکیل شده است نمی توان ایراد یخ نزدن  فریزر سامسونگ را تنها مختص یک قطعه خاص دانست . بنابراین یافتن علت یخ نزدن یخچال نیاز به بررسی ومشاهده  وضعیت قطعات مرتبط با  دمای یخچال فریزر دارد.

علت یخ نزدن فریزر سامسونگ

علت یخ نزدن فریزر سامسونگ

 قطعات زیادی از یخچال فریزر با کمپرسور در تعامل هستند که خرابی و نقص هر یک از آنها می تواند علت یخ نزدن فریزر سامسونگ باشد از این رو ابتدا باید این قطعات مورد بررسی قرار گیرد تا علت منجمد نکردن فریزر را پیدا کنیم گاهی اوقات نیز پیش می آید که به جای یک دلیل خرابی چند قطعه باعث بروز این مشکل می شود در نتیجه باید این قطعات را تعمیر و یا آتنها را تعویض نماییم .

 • نقص در لوله ها یا سیم پیچ های کندانسور یخچال سامسونگ
 • خطای رله استارت کمپرسور یخچال سامسونگ
 • کثیف شدن سیم پیچ خازن و محفظه فریزر یخچال سامسونگ را خنک نمی کند
 • آسیب به برد کنترل دما یخچال سامسونگ
 • موتور فن ایراد دارد و یخچال سامسونگ یخ نمی زند
 • یخ زدن اپراتور و سرد نشدن فریزر یخچال سامسونگ
 • عدم تنظیم دما یخچال سامسونگ
 • مانعی در مسیر گردش هوای یخچال وجود دارد
 • مقدار زیادی غذا در فریزر یخچال وجود دارد
 • درب یخچال سامسونگ ایراد دارد و به درستی بسته نشده است
 • کویل های کندانسور یخچال کثیف است
دلایل یخ نزدن فریزر سامسونگ

این مشکلات گفته شده بخشی از دلایل یخ نزدن فریزر سامسونگ است که باید با داشتن دانش فنی و متخصص بودن علت بروز این ایرادات را فهمید در صورت بروز کوچکترین مشکل برای دستگاه شما و یخ نزدن فریزر سامسونگ و رفع مشکل آن سریعا اقدام به سرویس یخچال خود نمایید تا این مشکل و ایراد در سایر بخش ها سرایت نکند.

وقتی یخچال فریزر شما دچار افت سرما می شود باعث شل شدن مواد غذایی موجود در فریزر سامسونگ می شود و این اتفاق برای شما بسیار ناخوشایند است اگر ساده از کنار این موضوع عبور کنید آسیب مالی زیادی به شما وارد می شود پس بایستی با دقت علت و منشا یخ نزدن فریزر سامسونگ بررسی شود.

گاهی اوقات اشتباهات و خطاهایی در لوازم خانگی صورت می گیرد که با مراجعه به دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن می توانید مشکل آنها را برطرف کنید و اگر این مشکلات حاد و خارج از کنترل شما باشد در این حالت برای عیب یابی و تعمیر باید دستگاه خود را به یک مرکز تعمیرات معتبر بسپارید

در مقاله بالا علت یخ نزدن فریزر سامسونگ را  بررسی کردیم چک کردن و تعمیر این مشکل دستگاه نیاز به دانش  تخصص و تجربه در این زمینه دارد اگر شما با این مشکل در یخچال فریزر سامسونگ مواجه شدید می توانید با تماس گرفتن از نمایندگی معتبر سامسونگ واحد تعمیرات یخچال سامسونگ از تکنسینهای متخصص و کار بلد مجموعه درخواست کمک و تعمیر کنید.

نتیجه گیری

در این مطلب به دلایل یخ نزدن فریزر سامسونگ پرداختیم و این نتیجه حاصل شد که در صورتی که تمامی قسمتها و کابل ورودی برق را بررسی کردید و همچنان با این مشکل مواجه هستید حتما با نمایندگی سامسونگ و با کارشناسان ماهر و کارکشته ما در ارتباط باشید و با خیالی آسوده مطمئن تعمیر فریزر خود را به متخصصان برتر مجموعه بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-65116453